Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... RECUPERARE TAXA DE POLUARE
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

RECUPERARE TAXA DE POLUARE

BUNA ZIUA , VA ROG SA-MI SPUNE-TI CE SANSE AM SA-MI RECUPEREZ TAXA DE POLUARE IN VALOARE DE 6986 RON PLATITA LA 11/07/2008... SI CUM REBUIE SA PROCEDEZ. VA MULTUMESC ANTICIPAT
thecosty83 a scris:

BUNA ZIUA , VA ROG SA-MI SPUNE-TI CE SANSE AM SA-MI RECUPEREZ TAXA DE POLUARE IN VALOARE DE 6986 RON PLATITA LA 11/07/2008... SI CUM REBUIE SA PROCEDEZ. VA MULTUMESC ANTICIPAT

Faceti o cautare pe forum. Sunt zeci de posturi pe aceasta tema.
Si incercati sa scrieti cu litere mici.
Multumim!
giv, utilizator