avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 989 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... RECUPERARE TAXA DE POLUARE
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

RECUPERARE TAXA DE POLUARE

BUNA ZIUA , VA ROG SA-MI SPUNE-TI CE SANSE AM SA-MI RECUPEREZ TAXA DE POLUARE IN VALOARE DE 6986 RON PLATITA LA 11/07/2008... SI CUM REBUIE SA PROCEDEZ. VA MULTUMESC ANTICIPAT
Cel mai recent răspuns: giv , utilizator 08:55, 23 Februarie 2011
thecosty83 a scris:

BUNA ZIUA , VA ROG SA-MI SPUNE-TI CE SANSE AM SA-MI RECUPEREZ TAXA DE POLUARE IN VALOARE DE 6986 RON PLATITA LA 11/07/2008... SI CUM REBUIE SA PROCEDEZ. VA MULTUMESC ANTICIPAT


Faceti o cautare pe forum. Sunt zeci de posturi pe aceasta tema.
Si incercati sa scrieti cu litere mici.
Multumim!
Ultima modificare: Miercuri, 23 Februarie 2011
giv, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa de prima inmatriculare Alinamurariu Alinamurariu Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu procedura de recuperare a taxei de prima inmatriculare. Mentionez ca masina este luata in leasing iar beneficiarul este ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa prima inmatriculare ContSters165814 ContSters165814 Spuneti-mi, va rog, daca anul acesta se va putea recupera in instanta taxa de prima inmatriculare? Va multumesc mult! (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de poluare pentru autovehicole popa_ionel popa_ionel Buna ziua! Am cumparat un autoturism DACIA LOGAN F2 AMBIANCE 1,4, conform facturii nr._________ , din data de 22-07-2010. Pentru a inmatricula acest ... (vezi toată discuția)