Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general receptie motorina
Discuție deschisă în Contabilitate în general

receptie motorina

este normal ca o scoala sa faca receptia pentru motorina necesara microbuzului scolar, tinand cont ca microbuzul este al primariei?
Exiista contract de inchiriere incheiat intre Primarie si scoala? Acesta este folosit pentru transportul elevilor la si de la scoala?
nu exista contract de inchiriere.....microbuzele scolare sunt ale primariilor....soferul este platit de primarie....