Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Conducere sub influenta alcoolului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Conducere sub influenta alcoolului

Alcoolemie 2.3 mg/l , aflat in perioada de incercare , tot pt. consum de alcool , as dori sa aflu care este sau poate fi cea mai buna aparare !!!
Cea mai buna aparare se poate stabili doar după ce un avocat va studia dosarul de urmarire penala.Angajati-va un aparator,dar si asa viciul va va costa destul de mult.