Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... SOLICITARE PRECIZARI
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

SOLICITARE PRECIZARI

Administratorul si ingrijitorul sunt angajati de asociatie in baza unor conventii civile, administratorul fiind angajat cu contract individual de munca la o societate comerciala iar ingrijitorul nu presteaza si activitati in cadrul altei societati sau asociatii.
In aceasta situatie va rog sa ne comunicati care sunt obligatiile fata de bugete pentru cei 2;
care sunt obligatiile angajatorului?
Va multumesc.
Pai chiar nu mai citesti nimic pe aici stimabile? Chiar asa mura in gura?
Sunt o multime de postari pe-aici, tre' sa le cauti un pic...
Poate te ajuta:[ link extern ]
Adam Grecu, utilizator