Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... recurs
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

recurs

buna seara

va rog daca imi puteti spune, unde gasesc daca s-a facut recurs intr-un proces?
va interesati la instanta care s-a pronuntat ultima oara in cauza. intrebati la arhiva instantei.
intrebati la registratura sau incercati si pe portalul instantelor de judecata.
La arhiva instantei care a judecat procesul pe fond. Daca impotriva hotararii s-a declarat apel/ recurs, acesta va fi depus la instanta care a pronuntat hotararea atacata, iar dosarul va fi trimis la instanta superioara. Lista instantelor, dosarele si alte informatii gasiti pe : [ link extern ] /

multumesc pt raspuns. pe portalul instantei nu e nimic. decat solutia. procesul a avut loc in noiembrie 2006. inseamna ca nu s-a facut recurs?
multumesc pt raspuns. care instante superioare? procesul a fost judecat la tribunal.