Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... inchiriere-pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

inchiriere-pfa

daca sant PFA si im-i desfasor activitatea in2 camere din casa mea pot sa inchiriez acel spatiu si la o alta firma?
Trebuie sa aveti autorizare pt un cod CAEN aferent acestei activitati.
da puteti fie refaceti contractul si modificati suprafata si o depuneti la ONRC, fie subinchiriati dar sa va permita PROPIETARUL . Acum se verifica sediile de firma de catre FINANTE - IRONIE sediile profesionale inca NU.