Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... impozit teren intravilan oferit spre vanzare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

impozit teren intravilan oferit spre vanzare

Buna ziua, am mostenit un teren intravilan in anul 2008.Dorim sa vindem terenul.Care este valoarea impozitului la vanzare? Va multumesc anticipat.
Asta numai primaria unde este situat terenul va poate spune.