Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita parti sociale
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita parti sociale

Buna ziua
am si eu o intrebare.Am cu sotul un credit ipotecar pe persoana fizica la care nu am mai platit ratele.Daca nu recupereaza creanta dupa vanzarea terenului ipotecat,
pot sa ne execute silit partile sociale din SRL-ul pe care-l detinem.parti sociale 50% fiecare.?
Multumesc mult
raspunsul este mia complicat insa va recomand sa aveti rabdare sa cititi articoluld e mai jos, excelent redactat.

[ link extern ]