Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Model de dispozitie pentru acordarea alocatiei de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Model de dispozitie pentru acordarea alocatiei de sustinere a familiei

ajutati ma va rog cu un model dispizitie pt acordare a alocatiei de sustinere a familiei
Am facut aceasta precizare, pt ca la AJPS s-au returnat toate dispozitiile care nu contineu aceasta OUG., care se refera intre altele si la data acordarii......