avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 856 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Model de dispozitie pentru acordarea alocatiei de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Model de dispozitie pentru acordarea alocatiei de sustinere a familiei

ajutati ma va rog cu un model dispizitie pt acordare a alocatiei de sustinere a familiei
Cel mai recent răspuns: kormi , utilizator 21:22, 3 Martie 2011
Am facut aceasta precizare, pt ca la AJPS s-au returnat toate dispozitiile care nu contineu aceasta OUG., care se refera intre altele si la data acordarii......

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alocatie complementara barlica barlica Buna ziua,se poate face alocatie complementara la copii de pana in 2 ani daca primesc alocatie de stat de 2 mil?care este suma maxima pe membru de familie? (vezi toată discuția)
Alocatie complementara stefaniaalina75 stefaniaalina75 Care este suma pe membru de familie pentru alocatia complementara? (vezi toată discuția)
Alocatie complementara anknela anknela Buna ziua.am si eu o intrebare...as vrea sa stiu daca pot sa fac dosar de alocatie complementara pentru baietelul meu de aproape 3 ani,daca sotul meu nu are ... (vezi toată discuția)