avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 850 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... In atentia potentialilor someri!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

In atentia potentialilor someri!

Avand in vedere ultimele modificari ale Legii somajului, pentru a beneficia de indemnizatie de la data incetarii contractului de munca, vom fi nevoiti sa depunem dosarul in 10 zile
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 20:43, 9 Martie 2011
Va rog sa aveti amabilitatea sa spuneti nr. monitorului in care a aparut aceasta modificare .
pneagu a scris:

Va rog sa aveti amabilitatea sa spuneti nr. monitorului in care a aparut aceasta modificare .


OUG 17/2011 MO 145/ 28.02.2011, tocmai am terminat de actualizat Legea 76 cu ultimele modificari
Ultima modificare: Miercuri, 2 Martie 2011
leuca_luminita, utilizator
Multumiri.
Pe Freelex nr. 145 lipseste.
145 este inca disponibil pe site-ul MO
Multamde informatie si naspa de caz!

Alte discuții în legătură

Termen depunere dosar somaj - 10 zile monybs monybs Am si eu o mare problema. Mi-a fost desfacut contractul de munca in 12 februarie 2011 . la acea data termenul pentru depunerea dosarului la AJOFM era de 30 ... (vezi toată discuția)
Depunerea actelor de somaj Gratziella Gratziella Buna seara! Incepand cu data de 11.02.2012 imi inceteaza contractul de munca cf. art. 65 alin 1 din codul muncii. Am intampinat o problema pentru ca nu imi ... (vezi toată discuția)
Cand trebuie sa depun actele la ajofm? Elena Caldararu Elena Caldararu va rog sa-mi spuneti in cat timp de la disponibilizare pot sa merg sa-mi depun actele pt somaj?va multumesc (vezi toată discuția)