Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... In atentia potentialilor someri!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

In atentia potentialilor someri!

Avand in vedere ultimele modificari ale Legii somajului, pentru a beneficia de indemnizatie de la data incetarii contractului de munca, vom fi nevoiti sa depunem dosarul in 10 zile
Va rog sa aveti amabilitatea sa spuneti nr. monitorului in care a aparut aceasta modificare .
pneagu a scris:

Va rog sa aveti amabilitatea sa spuneti nr. monitorului in care a aparut aceasta modificare .

OUG 17/2011 MO 145/ 28.02.2011, tocmai am terminat de actualizat Legea 76 cu ultimele modificari
leuca_luminita, utilizator
Multumiri.
Pe Freelex nr. 145 lipseste.
145 este inca disponibil pe site-ul MO
Multamde informatie si naspa de caz!