Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cand trebuie sa depun actele la AJOFM?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cand trebuie sa depun actele la AJOFM?

va rog sa-mi spuneti in cat timp de la disponibilizare pot sa merg sa-mi depun actele pt somaj?va multumesc
maxim 30 de zile.
si daca implinesc 30 zile sambata?luni e bine?
ex decizia de incheiere e 21 sept 2011.
Elena Caldararu, utilizator
Puteti depune cel tarziu luni.
ok!multumesc mult!sper sa nu fie probleme!!daca intampin ceva prob ce as putea face?
Nu cred ca mai puteti face ceva, pierdeti somajul.