Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Act aditional de prelungire a CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Act aditional de prelungire a CIM

In cat timp se inregistreaza in Revisal actul aditional de prelungire a contractului de munca?
Din punctul meu de vedere, anterior datei de expirare. Deci, intre semnarea actului aditional si data la care ar fi expirat contractul in lipsa actului aditional.
micaela38 a scris:

In cat timp se inregistreaza in Revisal actul aditional de prelungire a contractului de munca?

In termen de 5 zile de la data la care a intervenit modificarea c.i.m.