Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare expert contabil
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare expert contabil

Contabil autorizat,din Constanta, doresc colaborare cu expert contabil.
buna.
Sunt expert contabil din Constanta. Tel 0788682417
deja efecte si potentiale colaborari!
incercati sa abordati sursa! o lista cu expertii contabili si apoi abordare (email, fax, tel)
Buna ziua!

Numele meu este Eugenia, caut si eu o colaborare. Lucrez in contabilitate, intr-o companie multinationala, dar, pentru ca eu si sotul meu vrem sa facem un bebita, am nevoie sa lucrez de acasa, pt ca imi voi lua acel concediu, platit prost.

Sunt din Bucuresti!
Multumesc anticipat!

PS: si sotul meu cauta sa lucreze in timpul liber, e anul 1 la Spiru Haret la Contabilitate, este inspector de resurse umane (diploma ITM).