avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 629 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare expert contabil
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare expert contabil

Contabil autorizat,din Constanta, doresc colaborare cu expert contabil.
Cel mai recent răspuns: EugeniaS , utilizator 14:49, 18 Septembrie 2008
buna.
Sunt expert contabil din Constanta. Tel 0788682417
deja efecte si potentiale colaborari!
incercati sa abordati sursa! o lista cu expertii contabili si apoi abordare (email, fax, tel)
Buna ziua!

Numele meu este Eugenia, caut si eu o colaborare. Lucrez in contabilitate, intr-o companie multinationala, dar, pentru ca eu si sotul meu vrem sa facem un bebita, am nevoie sa lucrez de acasa, pt ca imi voi lua acel concediu, platit prost.

Sunt din Bucuresti!
Multumesc anticipat!

PS: si sotul meu cauta sa lucreze in timpul liber, e anul 1 la Spiru Haret la Contabilitate, este inspector de resurse umane (diploma ITM).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expert contabil-bucuresti saint saint Buna ziua Sunt expert contabil incepand cu anul 2007, am lucrat la o firma de contabilitate dupa aceea am fost sef birou contabilitate la o ... (vezi toată discuția)
Resurse umane daniela-mirela daniela-mirela 1.Este necesar inscrierea la cursurile de inspector resurse umane pentru cei care sunt experti contabili sau contabili autorizati? 2.Daca esti ... (vezi toată discuția)
Doar un sfat.... *2007* *2007* Stiu ca nu sunt indreptatita sa scriu in aceasta sectiune a forumului...dar as vrea sa cer un sfat unor oameni avizati in ale "scolii" ....as vrea sa ma ... (vezi toată discuția)