Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Expert contabil-Bucuresti
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Expert contabil-Bucuresti

Buna ziua
Sunt expert contabil incepand cu anul 2007, am lucrat la o firma de contabilitate dupa aceea am fost sef birou contabilitate la o multinationala.
Din anul 2004 sunt inspector de resurse umane.
Acum doresc sa imi urmez cariera pe cont propriu si ca urmare caut colaborari cu diverse firme.
Pot tine contabilitatea de la A la Z (inclusiv bilant), resurse umane , alte raportari si analize.

Multumesc
Succes in activitate