avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 244 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... au picat cei cu note mari in facultate
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

au picat cei cu note mari in facultate

Rog si eu colegii sa-mi explice cum au picat la magistratura toti cei care au avut peste 8 50 9 in facultate? si au intrat cei cu note precum 6 7 maxim 8...unii chiar 5 sa nu exagerez...
destinul, stimata colega!
S-au abrogat legile din cauza carora au luat 5 unii in facultate! :))
Acum serios vorbind, ce legatura are una cu alta? Doar nu se intra in magistratura cu nota de la bac! :D
Nu e nicio ciudatenie in chestia asta, in schimb fenomenul spune multe despre "rigorile" din facultatile contemporane.
criminal_lawyer a scris:

Rog si eu colegii sa-mi explice cum au picat la magistratura toti cei care au avut peste 8 50 9 in facultate? si au intrat cei cu note precum 6 7 maxim 8...unii chiar 5 sa nu exagerez...

Unii dintre cei care au luat 5 in facultate, sunt mai destepti decat unii dintre cei care au luat 9. Nu sunt ironic atunci cand zic asta.
criminal_lawyer a scris:

au picat la magistratura toti cei care au avut peste 8 50 9 in facultate

:O

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura 2012 Sakura77 Sakura77 Buna ziua tuturor, sunt unul dintre cei care s-au trezit mai tirziu sa dea examen la magistratura, cu toate ca indeplineam conditiile de ceva vreme. Am ... (vezi toată discuția)
Admitere inm gangan gangan Va rog, pe cei care ati trecut sau treceti zilele acestea, prin febra examenelor la INM, care sunt cerintele admiterii dosarului de inscriere. Este o problema ... (vezi toată discuția)
Concurs admitere magistratura dariarada dariarada Ce parerea veti despre examenul de admitere in magistratura(cel cu vechimea de 5 ani)? Credeti ca se va mai da anul acesta vreun astfel de examen ? Apropo ... (vezi toată discuția)