Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... firma de cosmetice
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

firma de cosmetice

buna ziua.am o intrebare eu am fost dat in judecata de catre o firma de cosmetice si am primul termen pe 17 martie vroiam sa va intreb daca pot amana termenu?daca da ce ar trebuie sa mentionez in cererea de amanare?
aminarea trebuie motivata temeinic. in 99% din cazuri se amina pentru angajarea unui aparator insa daca ati primit citatia prin decembrie sau ianuarie este posibil ca instanta sa nu va acorde un asemenea termen.