Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... munca in cehia
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

munca in cehia

vreau sa-mi spuna cineva daca stie cum sunt conditiile de munca la [EDITAT] si daca nu cumva este o mare teapa...multumesc
ContSters20980, utilizator
Eu doar am citit acest articol de acum doi ani si, se spune niste lucruri despre munca in cehia rele: [ link extern ] /