Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta cu veniturile realizate pe 2010
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta cu veniturile realizate pe 2010

Buna ziua,
Ma aflu momentan in Austria iar printre mai multe documente mi s-a solicitat si o adeverinta tradusa si legalizata din care sa reiasa veniturile mele si ale sotului pe anul 2010!
Ce institutie elibereaza aceste adeverinte?Sotul meu a lucrat 3 luni in 2010(la o srl) pe teritoriul Romaniei iar eu am beneficiat pe durata intregului an 2010 de indemnizatie de crestere al copilului.
Va multumesc anticipa!!!
Administratia Finantelor Publice
Multumesc frumos...am gasit intre timp si cererea si tot ce ma mai interesa.
O zi buna