Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Constructie hala pe teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Constructie hala pe teren

Detin un teren in proprietate .ape acest teren un prieten si-a construit o hala in baza unei declaratii pe care eu am dat-o la notariat ca sunt de acord ca el sa construiasca pe terenul meu .Problema este ca el nu mai face nimic in acea hala si nici nu vrea sa o darame ,iar eu vreau sa vand acest teren .Cum sa procedez?
roxxa_m, utilizator