Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... conducerea sub influenta drogurilor
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

conducerea sub influenta drogurilor

cum se pedepseste conducerea sub influenta drogurilor?cand se face dosar penal?
nu se pedepseste conducerea ci se pedepseste consumul de droguri.
legea 143/2000 parca.