Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma de licenta spiru haret
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma de licenta spiru haret

am facut facultatea de finante banci id buzau.Am dat licenta in 2009 si inca nu mi am eliberat diploma de licenta pt k trebuia sa ast un an.acum imi pot elibera diploma?cat timp dp ce platesti taxa trebuie sa astept?si pentru diploma de bac care e la dosar mi se va elibera odata cu cea de licenta sau trebuie sa platesc sau cum trebuie sa procedez?am fost promotie 2006-2009
Unitatea de invatamant,forma de invatamant urmata cat si perioada cursurilor ,fac obiectul unor dispute majore,nesolutionate inca