Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA declaratia 392B
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

declaratia 392B

Nu am depus declaratia 392B pentru un cabinet individual de psihologie. Se mai poate face ceva?? Stie cineva daca se va prelungi termenul de depunere? Multumesc pentru ajutor!
Declaratia 392B a avut termen de depunere 25.02.2011, care nu s-a prelungit. Sfatul meu este sa mergeti sa o depuneti ca intarzierea mai mare cauzeaza probleme mai mari.
Multumesc mult pentru raspuns, am fost chiar azi la ag fiscala si mi s-a recomandat sa ma inscriu in audienta la director, ceea ce am si facut. Sper sa pot rezolva ceva.