Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Primaria Cluj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Primaria Cluj

Ce se poate face in situatia de fata,am depus o cerere pe legea 247 la prim Cluj si nu am primit nici un raspuns pina acum.
Adresati o petitie in acest sens primariei ( cu confirmare de primire) ... bine , mai intai ar fi recomandat sa va deplasati personal la primarie si sa va interesati de cursul cererii .
Adrian Marin, Consilier juridic