Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... reabilitare termica
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

reabilitare termica

cum se procedeaza pt a obtine fondurile de la guvern pt reabilitarea termica a blocului? ce acte trebuiesc de la asociatia de proprietari?

facturile trebuiesc sa fie achitate la zi, pt a fi aprobata reabilitarea?

multumesc frumos!

Ce ați indicat dvs în link este programul pe 2010. pentru 2011 nu s-a publicat.
Pt una din intrebari
ce acte trebuiesc de la asociatia de proprietari?

consider ca raspunsul nu era pe langa subiect, deoarece documentatia ce trebuie depusa nu va suferi schimbari fundamentale, avand in vedere ca echipa de la Victoriei nu s-a schimbat...

Si in orice stat care se vrea de drept, legislatia nu se schimba de la an la an...