Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA Bucuresti
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA Bucuresti

Buna ziua,

As dori infiintarea unui PFA in Bucuresti , cui ma adresez pentru mai multe informatii (ORC, primaria de sector)?
Ghidul privind documentele necesare pentru înregistrarea şi autorizarea comercianţilor persoane fizice autorizate il gasiti pe site-ul ONRC aici:
[ link extern ]
L.C.