Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... procese taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

procese taxa auto

va rog lamuritima si pe mine am platit o taxa de prima imatriculare ,poluare in anul 2008 august 3700 lei sint sanse sa recuperez suma mentionez sint din mehedinti apartin juridic de jud baia de arama si nustiu daca stiu daca au mai avut cazuri va multumesc
girghescu florin, utilizator
Unde ati platit-o?
Sa ne spuneti localitatea ca sa va spunem care este practica Curtii de Apel de la locul platii.
am platito la administratia fiscala baia de arama in data 8 8 2008 va rog recomandatimi un avocat din zona va multumesc
Mesaj reeditat
@ girghescu florin
Data post: Vineri, 8 Aprilie 2011, 19:36
Subiect: taxa auto

va rog trimiteti-mi si mie un model de cere in judecata
Aveti sanse reale de reusita acum daca actionati profesionist,avand in vedere raspunsul Curtii Eur.de Just!APARTINETI DE CURTEA DE APEL CLUJ.
Puteti obtine si cheltueli de judecata,eu asa procedeziar Curtea de Apel Cluj le da.