Forum Discuţii juridice Executare silită poprire pe contul CAR
Discuție deschisă în Executare silită

poprire pe contul CAR

se poate pune poprire pe CAR in Baza unui contract de imprumut?
alingheo, utilizator
alingheo a scris:

se poate pune poprire pe CAR in Baza unui contract de imprumut?

Cred ca faceti, cumva, o confuzie privind notiunea de "poprire"...incercati sa ne explicati ce intelegeti dvs. prin "poprire pe CAR"...
am un fond la CAR de 4000 lei si cei de la car au primit o hirtie de la executor sa trimita banii in contul executorului sa ma exprim mai pe romaneste :)
in acest caz, executorul poate pune poprire si pe sumele de bani depuse de dvs la CAR.