Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

DIVORT

Primul martor locuia in alta tara si nu a putut veni iar al doilea a plecat din tara inainte de ultimul proces si nu a fost nici macar instiintat.E un motiv intemeiat??

Motiv întemeiat pentru ce?
in ce sens