Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Obligatii fiscale 2011 pentru asociatiile de ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Obligatii fiscale 2011 pentru asociatiile de proprietari

Ce obligatii fiscale au asociatiile de proprietari ,pentru contracte de munca,de mandat,conventie civila?
Accesati sectiunea asociatii de proprietari ,unde subiectul a fost amplu dezbatut si a primit raspunsuri din partea specialistilor