Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general taxe si impozite asociatii de proprietari
Discuție deschisă în Contabilitate în general

taxe si impozite asociatii de proprietari

ce taxe si impozite trebuie platite pentru angajatii asociatiei de proprietari, cand pentru asociatie nu au carte de munca, dar unii sunt pensionari iar altii au carte de munca in alta parte?
Accesati sectiunea asociatii de proprietari/locatari,unde subiectul care va suscita interesul ,a fost amplu dezbatut si a primit numeroase opinii