Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii ce retineri se opresc la contract de mandat?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

ce retineri se opresc la contract de mandat?

Buna ziua!
Asociatia de locatari a platit o persoana fizica pe baza unui contract de mandat. Ce sume trebuie retinute daca aceasta persoana nu e pensionara si are CIM?
Multumesc!
Parcurgeti sectiunea asociatii de proprietari unde subiectul a fost amplu dezbatut