avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 569 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale dupa obtinerea certif. de inreg. ce urmeaza?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

dupa obtinerea certif. de inreg. ce urmeaza?

buna ziua
dupa obtinerea certificatului de inregistrare si deschiderea unui cont curent ce urmeaza? unde trebuie sa merg si cu ce acte?
va multumesc

Cel mai recent răspuns: Profesional New Consult , Consilier juridic 14:29, 17 Martie 2011
Sa obtineti certificatul de platitor TVA asa numitul RO si autorizatii speciale pentru anumite activitati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat inregistrare tva intracomunitar - uber eats TzapInferno TzapInferno Salutare. Ma intereseaza noul serviciu denumit \"Uber Eats\" prin care se livreaza mancare, deoarece se pot inscrie sa faca asta si cei cu biciclete simple, ... (vezi toată discuția)
Deschidere punct de lucru - avize necesare fscridon fscridon Buna ziua, Am nevoie de un sfat competent cu privire la deschiderea unui punct de lucru. Am frunzarit internetul si am gasit mai multe pareri si nu stiu ... (vezi toată discuția)
Asociatie nonprofit- certificat constatator SilviaPop SilviaPop Buna ziua, Va rog sa imi spuneti si mie, cine elibereaza certificatele constatatoare pentru asociatii? Va multumesc! (vezi toată discuția)