Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale dupa obtinerea certif. de inreg. ce urmeaza?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

dupa obtinerea certif. de inreg. ce urmeaza?

buna ziua
dupa obtinerea certificatului de inregistrare si deschiderea unui cont curent ce urmeaza? unde trebuie sa merg si cu ce acte?
va multumesc

Sa obtineti certificatul de platitor TVA asa numitul RO si autorizatii speciale pentru anumite activitati.