Forum Discuţii juridice Executare silită cererea dosarului de executare
Discuție deschisă în Executare silită

cererea dosarului de executare

Buna ziua.Executorul judecatoresc poate fi obligat sa-mi puna la dispozitie o copie a dosarului de executare?
Multumesc
este obligatia lui sa va prezinte dosarul de executare si actele efectuate in acesta. Executorul judecatoresc este angajatul dvs...
Multumesc.Imi cer scuze...uitasem sa specific faptul ca eu sunt debitorul :sorry:
in acest caz aveti are obligatia de a va informa asupra masurilor de executare indreptate impotriva dvs...
Buna ziua.Multumesc.Sa inteleg ca o copie dupa intregul dosar de executare,de la prima somatie pana la ultimul act ,nu va fi de acord sa imi ofere?
ba da, iti va da, contra cost ...asta daca nu are nimic de ascuns. Vezi tu, ei sunt cam stat in stat, asa s-au invatat si romanul e babalau.....