Forum Discuţii juridice Executare silită consultare raport evaluare
Discuție deschisă în Executare silită

consultare raport evaluare

Daca doresc sa particip la o licitatie publica pentru vanzarea unui imobil, licitatie organizata de un executor judecatoresc in cadrul procesului de executare silita, am dreptul sa consult raportul de evaluare a bunului imobil -care face parte din dosarul de executare silita si este mentionat in publicatia de vanzare?
Executorul are obligatia sa puna la dispozitie ( in vederea consultarii ) dosarul de executare, (sau macar raportul de evaluare) sau este la bunul lui plac?
CAESAR2000, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~