Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul casa verde
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul casa verde

Casele nationalizate pot intra in programul casa verde ? Daca da , ce acte trebuiesc si ce pasi trebuiesc urmati ?
Este doar pentru case, nu pentru blocuri. Este o persoana fizica. Ar trebuie carta funciara. Sau documente de proprietate, autorizatia de constructia valabile. Vid aici: [ link extern ]