Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tehnician control calitate : studii !?!?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tehnician control calitate : studii !?!?

Buna seara !

Daca se pot va rog a ma ajuta cu un raspuns in cea ce priveste nivelul studiilor pentru postul de tehnician control calitate.

Va multumesc !
Grupa majora 3 - Tehnicieni, maistri si asimilati
Studii medii sau postliceale.
vio_r a scris:

Buna seara !

Daca se pot va rog a ma ajuta cu un raspuns in cea ce priveste nivelul studiilor pentru postul de tehnician control calitate.

Va multumesc !

Pentru a ocupa un astfel de post sunt necesare fie studii medii , fie studii postliceale.