Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... exista pret impus la vanzare-cumparare?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

exista pret impus la vanzare-cumparare?

Buna ziua,
Ma intereseaza daca legea imi impune un pret minim pentru vanzarea unui apartament.
Daca exista o valoare minima, as dori sa-mi spuneti care este aceasta si cam cat se plateste la notar pentru o astfel de vanzare.
Multumesc
eram obosit si nu am fost atent. notar am vrut sa scriu. ms de informatii