Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DECIZIE GRESITA LA APEL
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DECIZIE GRESITA LA APEL

Se poate face o cerere de indreptare a unei erori materiale la o decizie a fazei de judecata APEL? Cand a fost data decizia s-a redactat gresit calitatea de parata are de achitat sulta in valoare de....... in loc de reclamantul are de achitat sulta in valoare de............
Multumesc frumos.
Puteti face o cerere in temeiul art 281 cod proc civ
Multumesc frumos.