Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Obligatii restante Bugetul de stat
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Obligatii restante Bugetul de stat

Buna ziua! Unde pot afla cat am de platit la bugetul statului, tva si impozit pe profit. Mentionez ca nu am achitat tva-ul trimestrului 4 al anului 2010 si impozitul. Vreau sa stiu cat am exact de plata, la zi, cu tot cu penalitati si dobanda. Va multumesc!
La administratia fin de care apartineti puteti solicita fisa analitica pe platitor in care aveti inscrise toate debitele si penalitatile calculate la zi.
Va multumesc!