Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cadru tehnic cu atributii PSI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cadru tehnic cu atributii PSI

Bugetari

Stie cineva cine poate ocupa o functie de cadru tehnic cu atricbutii PSI ?
Ce conditii trebuiesc indeplinite ptr. ocuparea unei asemenea functii?
Care este denumirea corecta a functiei ? Cod COR ?
-in primul rand trebuie sa faceti cursul de PSI
-COR 516106 (daca nu s-a schimbat), functia: cadru tehnic cu atricbutii PSI
-cititi legea 307/2006
lorelayold76, utilizator
Codul COR este 315104 pentru Cadru tehnic cu atributii in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor .... pentru ocuparea acestei functii sunt necesare studii medii sau postliceale.
Cornel Vasile, Consilier juridic