Forum Discuţii juridice Achiziţii publice experienta similara
Discuție deschisă în Achiziţii publice

experienta similara

in formularul experienta similara la punctul "Natura şi cantitatea de lucrări furnizate în baza contractului" ce trebuie trecut: sa precizam ce lucrari s-au executat?
Da, in formularul Experienta similara se trec lucrari de natura si complexitate similare pe care firmele le-au executat; autoritatea contractanta poate specifica si un nivel minim al pretului acelor contracte, poate cere copii ale contractelor, copii ale Proceselor verbale de receptie la terminarea lucrarilor sau recomandari de la beneficiarii acestora. Cititi cu atentie intructiunile de completare a formularelor si sigur veti gasi acolo tot ce va intereseaza, eventual sunati daca aveti nelamuriri, ca sa aveti certitudinea ca intocmiti cat se poate de corect documentatia.
:luck: