Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce presupune dezinvestirea ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce presupune dezinvestirea ?

Ce presupune dezinvestirea in cazul unei incheieri finale civile ?
ca s-a dat sentinta. chiar daca nu este definitiva se procedeaza la deinvestire. daca va exista recurs sau apel oricum va fi alt complet de judecata, nu aceiasi judecatori. e ceva de rocedura si nu are semnificatie pt dvs. important este sa primiti decizia si apoi sa asteptati termenul de ramanere definitiva.
Multumesc mult !