Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... un teren pierdut
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

un teren pierdut

tatal meu se foloseste de un teren care se afla in gradina noastra de mai bn de 50 ani acum citeva luni au venit niste persoane CU O HOTARIRE JUDECATOREASCA SI UN TITLU DE PROPRIETETE FACUT RECENT sustinind ca este terenul lor .CE PUTEM FACE PT A NU-L PIERDE ...DACA ESTE CEVA DE FACUT
se foloeste de teren, dar ceva impozite a platit??? consultati un avocat live, caruia sa-i aratati toate actele care le detineti.
daca sunt intrunite conditiile uzucapiunii mari,puteti promova o actiune prin care sa desfiintati titlul lor.dar sunteti succint in informatii.cazul este de natura complexa si nu poate fi data o informatie pertinenta.