avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 696 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen

buna ziua
as vrea sa stiu care este codul caen pentru PRESTARI SERVICII CU UTILAJE DE CONSTRUCTII

multumesc

Prestam servicii cu utilajele si oamenii proprii
Ultima modificare: Luni, 28 Martie 2011
nina sima, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters196669 , utilizator 12:46, 28 Martie 2011
Inchiriati tertilor masini sau utilaje pentru constructii sau prestati dvs. servicii de constructii cu utilaje proprii?
havera a scris:

Inchiriati tertilor masini sau utilaje pentru constructii sau prestati dvs. servicii de constructii cu utilaje proprii?


noi prestam servicii cu uilajele si oamenii proprii
Cred ca vi se potriveste codul CAEN
4120 Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.

Prestarile de servicii le efectuati in urma incheierii unor contracte pe care aveti dreptul sa le incheiati in domeniul constructiilor pentru ca ati ales corect codul care defineste activitatea dvs.

:luck:
Ultima modificare: Luni, 28 Martie 2011
ContSters196669, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cheltuieli deductibil- firma de lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale inlineasofa inlineasofa Ce cheltuieli se pot scadea din venituri la o firma care are ca obiect de activitate (Cod. Caen 4120) Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si ... (vezi toată discuția)
Identificare cod caen greensea greensea Buna ziua Spunet-mi va rog, carui cod CAEN ii apartin lucrarile de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber. Multumesc (vezi toată discuția)
Cod caen talmacel talmacel Buna ziua, Daca codul caen la firma il am 4120- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale pot sa facturez servicii de electrica ... (vezi toată discuția)