Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen

buna ziua
as vrea sa stiu care este codul caen pentru PRESTARI SERVICII CU UTILAJE DE CONSTRUCTII

multumesc

Prestam servicii cu utilajele si oamenii proprii
nina sima, utilizator
Inchiriati tertilor masini sau utilaje pentru constructii sau prestati dvs. servicii de constructii cu utilaje proprii?
havera a scris:

Inchiriati tertilor masini sau utilaje pentru constructii sau prestati dvs. servicii de constructii cu utilaje proprii?

noi prestam servicii cu uilajele si oamenii proprii
Cred ca vi se potriveste codul CAEN
4120 Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.

Prestarile de servicii le efectuati in urma incheierii unor contracte pe care aveti dreptul sa le incheiati in domeniul constructiilor pentru ca ati ales corect codul care defineste activitatea dvs.

:luck:
ContSters196669, utilizator