Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale contract de comodat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

contract de comodat

as vrea sa infiintez un srl iar pentru sediul social sa inchei un contract de comodat - proprietara spatiului este o persoana juridica un alt srl. este posibi sa inchei un contract de comodat intre 2 societati comerciale cu raspundere limitata sau trebuie sa fac contract de inchiriere?
Multumesc anticipat!
da ,nu este nici o problema.