Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare mediu pentru avtivitatea de fabricatie ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare mediu pentru avtivitatea de fabricatie produse din lemn

Ce trebuie sa contina dosarul depus pentru obtinerea autorizatiei si unde pot gasi formularele ?
In principiu, astfel de informatii puteti obtine din doua locuri:
- de la o firma de consultanta, care se ocupa cu astfel de demersuri, sau..
- de la ANPM unde exista afisate si documente informative,
insa,

Trebuie intocmite o serie de documente, cum ar fi Fisa de Prezentare si Declaratie conform Ordinului MMDD nr. 1798/ 2007, pentru care veti avea nevoie de indrumare..