avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare mediu pentru avtivitatea de fabricatie ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare mediu pentru avtivitatea de fabricatie produse din lemn

Ce trebuie sa contina dosarul depus pentru obtinerea autorizatiei si unde pot gasi formularele ?
Cel mai recent răspuns: Primoris SRL , Consilier juridic 10:57, 29 Martie 2011
In principiu, astfel de informatii puteti obtine din doua locuri:
- de la o firma de consultanta, care se ocupa cu astfel de demersuri, sau..
- de la ANPM unde exista afisate si documente informative,
insa,

Trebuie intocmite o serie de documente, cum ar fi Fisa de Prezentare si Declaratie conform Ordinului MMDD nr. 1798/ 2007, pentru care veti avea nevoie de indrumare..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii spalatorie auto livia.mazare livia.mazare buna ziua.imi poate spune si mie cineva ce autorizatii sunt necesare pentru o spalatorie auto?si cam cat costa toate?:D (vezi toată discuția)
Transfer autorizatii pe alta firma ArsenalCafe ArsenalCafe Buna ziua, din motive juridice suntem in impasul de a Închide societatea comercială urmând ca apoi sa deschidem un nou SRL, întrebarea mea este dacă se ... (vezi toată discuția)
Infiintare restaurant ianej2002 ianej2002 Buna ziua si la multi ani. Sper sa gasesc pe cineva care sa stie ce formalitati trebuie sa indeplinesc pentru a deschide un restaurant? Am in vedere ce acte ... (vezi toată discuția)