Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut avocat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut avocat

Buna ziua

As dori sa vorbesc cu un avocat (o consultatie platita) specializat pe dreptul muncii, din Iasi... Cat de urgent posibil (chiar si maine)..

Va rog sa-mi trimiteti intr-un mesaj privat numarul dumneavoastra de telefon, si cand va pot contacta (dupa cum am spus .. cat de urgent posibil ..)

Va multumesc anticipat
Mai bine cautati dvs aici: www.avocatnet.ro/content/con...