Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ajutor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ajutor

Sunt din jud hunedoara, deva, si as dori sa contactez un avocat in dreptul muncii.
Daca puteti sa-mi recomandati unul ...sau mai multi si cum pot sa iau legatura cu dansul
Buna ziua,

www.avocatnet.ro/content/con...

Aveti in link-ul de mai sus toti avocatii din Hunedoara care acorda consultanta pe acest forum. Selectatii din lista respectiva, trimiteti-le un mesaj privat cu datele de contact si sunt sigur ca va vor contacta.

Cu stima,
Ionita Florin
CLASOR CONSULT, Consilier juridic
Va multumesc