Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cine plateste impozitu forfetar pe anul 2010?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cine plateste impozitu forfetar pe anul 2010?

Cine plateste impozitul forfetar pe anul 2010 si cum se calculeaza ? are cineva idee?
Buna ziua,

Impozitul forfetar se calculeaza la fel ca anul trecut. Valoarea lui a ramas de asemenea neschimbata. Inca nu s-au adus modificari legislative la acest capitol, cel mai probabil dupa Paste se va schimba.

Cu stima,
Ionita Florin
Peruschi a scris:

Buna ziua,

Impozitul forfetar se calculeaza la fel ca anul trecut. Valoarea lui a ramas de asemenea neschimbata. Inca nu s-au adus modificari legislative la acest capitol, cel mai probabil dupa Paste se va schimba.

Cu stima,
Ionita Florin

Multumesc pentru raspuns, inseamna ca dupa Paste mai revin cu intrebarea, in caz ca nu se va stii sigur nimik.
Buna ziua,

Recomandarea mea este sa va abonati la newsletter-ul avocatnet, la urmatoarea pagina: www.avocatnet.ro/content/con...

In acest mod veti fi la curent cu modificarile legislative ce apar precum si cu proiectele de lege. Abonamentul este gratuit.

Cu stima,
Ionita Florin