Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NOUL COD AL MUNCII
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NOUL COD AL MUNCII

Buna ziua. As dori sa stiu de unde pot descarca forma finala a noului cod si daca s-a publicat in monitor.
Proiectul de lege privind modificarea codului muncii se afla pe site-ul Ministerului muncii.
[ link extern ]
Nu a fost inca publicat.
1. Nu exista niciun nou cod al muncii ... la actualele prevederi s-au adus modificari sau completari.

2. Varianta finala a Legii de modificare a Codului Muncii care este la promulgat la presedintele tarii o puteti descarca de aici
[ link extern ]